Zakład Budowlany 
Janina Zakrzewska Pieślak

Nie możesz się zdecydować? Zapraszamy do nas.

Zakład Budowlany Janina Zakrzewska-Pieślak


Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży prefabrykatów betonowych i żelbetowych. Trzydziestoletnie doświadczenie w branży gwarantuje wysoką jakość produktów, które stanowią niezastąpiony element w pracach kanalizacyjnych, drogowych, budowlanych, telekomunikacyjnych i gazowniczych. Jako producent różnego rodzaju prefabrykatów, kładziemy nacisk na satysfakcję naszych klientów. Nasze doświadczenie, profesjonalizm i dbałość o detale sprawiają, że jesteśmy pewni, iż nasze produkty spełnią nawet najwyższe oczekiwania. Zapewniamy fachowe doradztwo, terminowość realizacji zamówień oraz solidne produkty potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.
Zakład zlokalizowany jest w pięknej okolicy niedaleko Wolsztyna. Nasi klienci to w większości mieszkańcy powiatów Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, ale nasze produkty można spotkać na budowach w całym kraju.
Dołącz do szerokiego grona klientów, którzy polegają na naszych produktach !!!

ogrodzenia

Ogrodzenia betonowe

Bez względu na to, czy preferujesz klasyczne wzory czy nowoczesne, z nami znajdziesz idealne ogrodzenie betonowe na Twoją posesje.
kręgi betonowe

Kanalizacyjne

Produkujemy kręgi, zwężki oraz pokrywy niezbędne przy budowie studzienek kanalizacyjnych, wodomierzowych, studni oraz szamb.
płyty podjazdowe

Drogowe

Potrzebujesz  płyt na dojazd do posesji, zabezpieczenia skarp lub pod ciężki sprzęt, u nas je znajdziesz.
donica betonowa

Ogrodowe

Chcesz upiększyć swój ogród  to dobrze trafiłeś. Polecamy donice, palisady, pergole i wielle innych.
Szukaj